Klub přátel Stromu života

PODPOŘTE MOBILNÍ HOSPIC STROM ŽIVOTA!
STAŇTE SE ČLENEM KLUBU PŘÁTEL STROMU ŽIVOTA!

PDF Přihláška do Klubu přátel Stromu života pro jednotlivce
(pro stažení klikněte pravým tlačítem myši a „uložit odkaz“)

PDF Přihláška do Klubu přátel Stromu života pro firmy
(pro stažení klikněte pravým tlačítem myši a „uložit odkaz“)

Klub pratel Stromu zivota

„Člověk je zrozen k vzájemné pomoci.“

Líbí se Vám naše aktivity a považujete naši práci za smysluplnou? Přidejte se k nám a staňte se členem Klubu přátel Stromu života. Je to ten nejjednodušší způsob, jak společně pomáhat s námi. Svým příspěvkem nám pomůžete zajišťovat komplexní sociálně – zdravotní péči o naše pacienty, pomůžete těm, kteří pomoc potřebují právě teď. Otevřete si prostor, kde můžete prospět. Díky Vám mohou naši pacienti zůstat v kruhu svých blízkých až do konce mezi věcmi, které je životem provázely a hlavně mezi svými blízkými, kteří jim rozumějí. Dopřejme si společně chvíle radosti z dávání a pocitu prospěšnosti.

Mobilní hospic Strom života pečuje o nevyléčitelně nemocné, umírající lidi v jejich domácím prostředí.

„Ideální čas s něčím začít nikdy nepřijde, existuje pouze teď.“

Pro koho je Klub přátel
Klub přátel Stromu života je určen pro jednotlivce i právnické osoby, pro každého, kdo nás bude pravidelně během roku podporovat měsíční částkou v libovolné výši.

Jak se stát členem Klubu přátel
Členem Klubu přátel Stromu života se stáváte vyplněním a odesláním přihlášky a zaplacením prvního příspěvku.

Co Vám členství v Klubu přátel přinese

  • Stanete se součástí společenství dárců s pozvánkami na naše benefiční, kulturně společenské akce, které pořádáme (setkání dárců, ples, koncerty, divadelní představení, přednášky, aj.)
  • Zasílání občasníku Mobilní hospic Strom života s informacemi o naší činnosti, o tom jak Vaše poskytnuté dary pomáhají.
  • Možnost návštěvy a prohlídky Centra Mobilního hospice Stromu života v Novém Jičíně, Kostelní 71/37, 741 01 Nový Jičín po předcházející domluvě.
  • Zvýhodněný nákup v našem dárkovém obchůdku Srdcovka.
  • Souhrnné potvrzení o daru pro daňové účely (potvrzení o přijetí daru automaticky zasíláme členům Klubu v lednu následujícího roku).
  • Připravujeme pro Vás další výhody plynoucí z členství v Klubu, o kterých Vás budeme v průběhu roku informovat. Jedná se o různé zvýhodněné akce a služby, doklady o členství v Klubu, slevy na námi pořádané programy, upomínkové předměty, atd.

Jak s Vašimi příspěvky nakládáme
Jeden den komplexní péče o našeho pacienta v přirozeném domácím prostředí stojí 2.000,-Kč. Již Váš minimální měsíční příspěvek ve výši 200,-Kč, poskytovaný pravidelně během jednoho roku, zajistí tuto péči!

Máte-li jakékoli otázky ke KLUBU PŘÁTEL STROMU ŽIVOTA, kontaktujte prosím pana Richarda Turzu na telefonním čísle 602 522 298, pro veškerou komunikaci a dotazy prosím pište na klub@zivotastrom.cz.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Klub pratel Stromu zivota

PDF Přihláška do Klubu přátel Stromu života pro jednotlivce
(pro stažení klikněte pravým tlačítem myši a „uložit odkaz“)

PDF Přihláška do Klubu přátel Stromu života pro firmy
(pro stažení klikněte pravým tlačítem myši a „uložit odkaz“)

Interaktivní online přihlášku do Klubu přátel Stromu života pro Vás připravujeme.