Aktuality

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA ŘEDITELE NADAČNÍHO FONDU POMOCI KARLA JANEČKA

Čtvrteční den se stal výjimečným návštěvou ředitele Nadační fond pomoci Karla Janečka pana Čestmíra Horkého. Seznámil se s celým zázemím mobilního hospice v Novém Jičíně a předal symbolický šek na 230.215 Kč, který jsme díky Vám a nadačnímu násobení Vašich darů získali.

Samotná kampaň a aktivity mobilního hospice byly hodnoceny velmi vysoce. Kromě finanční podpory přinesly také poznání nových možností, zkušeností a dovedností, které uplatníme v dalších aktivitách. Čestmír Horký nám potvrdil, že se na základě výsledků a našeho přístupu, do nadačního programu můžeme přihlásit i v letošním roce.

29196976_2005881043011988_6808324390309068800_o

BESEDY „NEMOCNICE NA KOLECH“

Pro MŠ školky a pro první stupně základních škol Mobilní hospic Strom života nabízí besedy s našimi psychoterapeuty, které se konají v herně a na zahradě v Mobilním hospici Strom života na Kostelní ul. v Novém Jičíně.

Cílem těchto besed je seznámit děti s hospicovou péčí. Program trvá přibližně dvě hodiny a vstupné pro děti je 30,-Kč, pedagogický doprovod zdarma.

Besedy probíhají pouze v úterý a ve čtvrtek a je třeba se na ně objednat telefonicky: 604 641 238 a nebo písemně na email: ryskova@zivotastrom.cz.

besedy_skolky kopie

Vychází nové číslo informačního časopisu 

Se začátkem měsíce března vychází nové číslo informačního časopisu Mobilního hospice Stromu života.

V druhém vydání letošního roku se například dočtete o nových provozovnách Mobilního hospice Stromu života, o benefičních koncertech, které v nedávné době proběhly, o návštěvě ministra zdravotnictví ČR v Mobilním hospici Stromu života v Novém Jičíně, o pozůstalých obdarovaných dětech a mnoho dalšího a zajímavého.

S článkem do nového výtisku přispěli manželé herečka Eva Hrušková a herec Jan Přeučil, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil a novoroční přání přidal katolický kněz Zbigniew Czendlik.

Nové číslo časopisu si máte možnost vyzvednout v Novém Jičíně na Kostelní ulici, nebo si ho přečíst hned na našich stránkách – Časopis č. 6

Potvrzení o daru

Podpořili jste naši činnost v roce 2017 darem a ještě jste od nás neobdrželi potvrzení o daru? Napište nám prosím mail na info@zivotastrom.cz, kde do předmětu uveďte POTVRZENÍ O DARU. Nezapomeňte uvést Vaše jménopříjmenídarovanou částku a číslo účtu, ze kterého byl dar zaslán. Pro snazší komunikaci můžete uvést rovněž své telefonní číslo.

Děkujeme.

Poděkování svatebnímu salónu Kamila 

Díky svatebnímu salónu Kamila Nový Jičín jsme mohli splnit asi poslední, ale určitě největší přání jedné mladé ženy, která je těžce nemocná.

Jejím nejvroucnějším snem posledních dní bylo, aby si mohla vzít svého dlouholetého partnera a tatínka své 6-leté dcery, což se díky vstřícnosti, lidskosti a otevřenému srdci mnoha lidí mohlo dnes odpoledne splnit.

VELKÉ DÍKY VÁM VŠEM

ČTENÍ NA CESTU

Podpořte ve vánočním čase projekt Mobilního hospice Strom života „Čtení na cestu“ a také jeho činnost.
Chci se zapojit!

Naše milované babičky, dědečkové, tety, strýcové, rodiče, životní partneři a děti nás mnohé již opustili. Proto bychom chtěli na jejich památku v několika městech naší republiky číst z jejich oblíbených knih a pasáží.

Podpořte prosím tento ojedinělý projekt a zavzpomínejte společně s námi na naše drahé zesnulé.

V právě probíhající sbírce bude každý Váš finanční dar navýšen Nadačním fondem pomoci skoro o dvojnásobek Vaší částky.

Mobilní hospic Strom života je tady, aby každý na konci svého života mohl zůstat doma mezi svými blízkými, obklopen láskou, blízkostí a přátelstvím.

Chci přispět!

Děkujeme, že pomáháte!

Světélkový průvod se sv. Lucií a zpívání koled

13.12.2017
Děti ze Stromečku prošly městem s lucerničkami a zazpívaly u stromu splněných přání v obchodním domě Tesco, Šenov u Nového Jičína koledy.

Na pravidelném setkání pozůstalých v dětském klubu Stromeček tuto středu čekalo děti krásné překvapení. Děti vyšly se svými lucerničkami, které si vyrobily, průvodem městem se sv. Lucií. Ta nám daný den připomněla svátek světla, jako předzvěst konce nejtemnějšího období roku, že po tmě se k nám opět vrátí světlo. Průvod byl zakončen v obchodním domě Tesco, Šenov u Nového Jičína, kde děti u Stromu splněných přání zazpívaly vánoční koledy a řekly básničky. Na konci vystoupení jim zaměstnanci poděkovali tím, že jim rozdali dárečky plné sladkostí, vitamínů a s památečnou baňkou.
Děti zpestřily předvánoční adventní čas nejen všem zaměstnancům, ale i nakupujícím a hlavně tím chtěly poděkovat všem, kteří se zapojili do akce Strom splněných přání, který v obchodním domě Tesco probíhá právě pro tyto pozůstalé děti.

Pokud se ještě i vy chcete zúčastnit akce Strom splněných přání, stačí navštívit obchodní dům Tesco, Šenov u Nového Jičína. Z vánočního stromu u vchodu si vybrat baňku s přáním pro konkrétní dítě, dárek zakoupit, předat na informacích se jménem pro koho je a udělat dobrým skutkem krásnější vánoční den pro někoho konkrétního, který v posledních dnech nebo měsících ztratil blízkou osobu – maminku, tatínka, sourozence,…

Děkujeme Vám za Vaši štědrost a vstřícnost.

1
3
5
2
4
6

ČSOB pomáhá regionům

I letos máme díky ČSOB možnost zapojit se do akce ČSOB pomáhá regionům. A Vy můžete být u toho, stát se součástí.
Chci být u toho!

O projektu

Mobilní hospic Andělé Stromu života pobočný spolek Moravskoslezský kraj poskytuje komplex specializovaných zdravotně sociálních služeb nevyléčitelně nemocným lidem a jejich rodinám, které se rozhodnou pečovat o své blízké doma. Snahou je umožnit lidem s nevyléčitelným onemocněním zůstat v kruhu svých blízkých, poskytování plné ošetřování bolesti a dalších tělesných i duševních obtíží spojených s umíráním a podpora pečujícím rodinám. Jsme nezisková organizace. Poskytujeme registrované zdravotní a sociální služby. Poskytujeme specializovanou paliativní péči v domácím prostředí na území Moravskoslezského kraje.

Disponujeme multidisciplinárním týmem, jenž je tvořen zdravotními pracovníky, sociálními pracovníky, psychoterapeuty, odlehčovacími asistenty, duchovním a dalšími pracovníky. Vlastníme přístrojové zdravotní vybavení, zdravotnický materiál, léky tlumící bolest. Projektem je poskytování specializované paliativní péče pacientům všech věkových kategorií na spádovém území v domácím prostředí, která respektuje lidskou důstojnost a je na blízku v závěrečném stádiu nemoci. Umí účinně mírnit bolest, dušnost a další závažné projevy umírání, řeší sociální, psychologické a duchovní problémy nemocných a pečujících rodin. Zahrnuje 24 hodinovou pohotovost lékaře a sester 7 dní v týdnu v domácím prostředí pacienta. Zdravotní sestry společně s celým multidisciplinárním týmem se starají nejen o umírajícího pacienta, ale i o celou pečující a poté i truchlící rodinu s cílem: Pacientovi umožnit splnit jeho přání, strávit závěr života v přirozeném domácím prostředí – Pečujícím osobám zajistit podporu při péči – Pozůstalé osoby provést úskalím zármutku.

Chci se zapojit!

Děkujeme, že pomáháte s námi.

V pondělí 10.4.2017 dopoledne v Kině Květen v Novém Jičíně se naše děti zúčastnily úžasných koncertů skvělého Pavla Nováka. Pavel uspořádal tyto koncerty, aby podpořil náš Mobilní hospic Strom života.
Velice děkujeme :-)

foto1

Tuto sobotu 25.3.2017 od 10:00 hod do 18:00 hod, proběhne v SVČ FOKUS Nový Jičín, 2. ročník celorepublikové soutěže dětí od 6-17 let v akrobacii na tyči. Polovina výtěžku ze vstupného bude věnována pro Mobilní hospic Strom života. Soutěž pořádá Circus! Dance Studio, z.s. z Nového Jičína.

Vstupenky jsou stále v prodeji na info@poledancestudio.cz
Těšíme se na vaši návštěvu.

Final změna

Mobilní hospic Strom života ve spolupráci se společnosti UAX otevřel Eshop, kde najdete kvalitní oblečení s našimi motivy. Koupí jakéhokoliv výrobku s logem Stromu života podpoříte naši činnost. Více na www.uax.cz
Děkujeme za podporu.

UAX

Ve středu 22.2. 2017 v 19 hodin se uskuteční Benefiční koncert pro Mobilní hospic Strom života. Koncert je určen pro všechny generace. Těšit se můžete na nejznámější hity i nové skladby.
Kromě kulturního zážitku budou na místě také drobné dárkové předměty, jejichž koupí lze podpořit Strom života. Celý výtěžek akce půjde na činnost Mobilního hospice Strom života, který působí v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Obětavá práce a služby Mobilního hospice Strom života umožňují lidem být do poslední chvíle svého života doma. Mezi svými blízkými, v prostředí, které mají rádi a kde se cítí dobře.
Zveme všechny příznivce Olympicu a dobročinných akcí.
Nenechejte si ujít koncert rockové legendy, která je na scéně více než padesát let. Okno mé lásky, Bon soir mdm paris , Osmý den, Želva… Kdo by neznal alespoň jeden nestárnoucí hit! Přijďte se pobavit a podpořte Mobilní hospic Strom života.

Vstupenky lze zakoupit na recepci Sportovního centra Naparia nebo online v síti Ticketpro. Cena vstupenky je 385 Kč. Vstupenky budou v prodeji od 3.2. 2017.

Olympic Plakat

Na konci února se můžete těšit na skvělou akci „Odpoledne plné překvapení“. Na své si přijdou tatínci, maminky, děti, babičky, dědečci. Slosovatelné vstupenky budou v předprodeji od 23.1.2017 v našem obchůdku Srdcovka a v Informačním centru Nový Jičín.

Benefice STROM ŽIVOTA leden 17-page-001
prednaska-vacha

Nemáte ještě inspiraci na vánoční dárky pro vaše blízké? Přijďte do našeho obchůdku Srdcovka. Většina výrobků je ručně dělaná a pochází z chráněných dílen. Koupí dárků nejen že potěšíte své blízké, ale pomůžete lidem, kteří to nejvíce potřebují.
Těšíme se na vaši návštěvu.

srdcovka_03

Vánoční strom dětských splněných přání

Mobilní hospic Strom života má ve své psychoterapeutické péči také děti, kterým odešel v letošním roce nejbližší člen rodiny. Pomozte spolu s námi jim tuto ztrátu alespoň trochu zmírnit. Naše vánoční stromy najdete v OC Tesco Nový Jičín, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Ostrava Futurum.

povidani-vanocni-strom

Dostalo se nám velké cti od rodiny Sobkových v Libhošťském zpravodaji
Děkujeme.

Chcete podpořit Mobilní hospic Strom života a členy našeho týmu? Můžete hlasovat pro Bc. Andreu Radomskou v anketě Sestra roku

Ve Fulneku jsme se potkali s úžasnými lidmi. Děkujeme za vřelé přijetí.

Jestli Vás zajímá jak a proč vlastně vznikl Mobilní hospic Strom života, tak odpovědi na některé Vaše otázky najdete v rozhovoru pro iDNES s jedním ze zakladatelů, paní Marií Ryškovou.

V Dětském klubu STROMEČEK jsme se spolu s dětmi učili bubnovat. V reportáži TV BESKYD se dozvíte více o naší práci a také uvidíte, jak to dětem šlo.

22.3.2016 proběhlo slavnostní otevření CENTRA STROMU ŽIVOTA. Pro ty z Vás, kteří jste neměli tu možnost nás přijít navštívit máme alespoň reportáž České televize.

Děkujeme všem, kteří jakýmkoli způsobem podporují mobilní hospicovou péči v České republice.

Spolu s otevřením CENTRA STROMU ŽIVOTA jsme otevřeli také náš obchůdek SRDCOVKA – NAKUPUJTE SRDCEM, kde si můžete zakoupit předměty vyrobené formou arte terapie, v sociálních dílnách, chráněných dílnách nebo místními řemeslníky a umělci. Zakoupením jakéhokoli předmětu v našem obchůdku podpoříte nejen mobilní hospic Strom života, ale také organizaci, kde daný výrobek vznikl. Celý projekt jsme nazvali „Neziskovky sobě“ a určitě Vás budeme o celém projektu více informovat.
Ti co u nás zatím nebyli si můžou alespoň prohlédnout pár fotek.
Otevřeno máme PO – PÁ od 8:00 do 18:00, SO od 8:00 do 11:00.

CENTRUM STROMU ŽIVOTA najdete na adrese Kostelní 71/37 v Novém Jičíně. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali dát celý objekt do současného stavu.

S hrdostí a pokorou děkujeme všem, kteří se na péči podílejí přímo v rodinách, ale i všem, kteří se podílejí nepřímo ať už prací v kanceláři nebo jakoukoli jinak.

Poděkování od rodin, do kterých docházíme, je pro nás tou největší odměnou.

Prodloužení pilotního programu VZP na podporu mobilní hospicové péče.

Reportáž ČT na tomto odkazu.

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali do našich svépomocných skupin určeným pozůstalým.

Poradna pro pozůstalé je určena všem, kterým zemřel jejich blízký a potřebují pomoc, radu nebo sdílení. Je otevřena nejen pozůstalým klientů Mobilního hospice Strom života, ale i všem ostatním. Nabízíme čas a prostor si otevřeně promluvit o Vašem zármutku, trápení, pocitech i starostech v těžké životní situaci, která vás potkala.

Velké díky patří nejen Petrovi Polehňákovi a Josefu Rybářovi.
Strom života nám se slovy „za babičku“ věnoval vnuk Honzík. Moc děkujeme

Moc děkujeme všem, kteří pomohli s vánočními dárky pro děti z našeho Stromečku. Dárečků se sešlo opravdu hodně a radost dětí z nich se ani nedá popsat slovy.

Jak vypadal Mikuláš v podání Stromu života?

Spokojenost rodin, se kterými se podílíme na péči o jejich blízké, je pro nás tou největší odměnou.

Máme stále více dětí, které v poslední době přišli o někoho velmi blízkého – maminku, tatínka, dědečka, který je vychovával… Proto jsme se rozhodli udělat těmto dětem alespoň trochu veselé Vánoce. A Vy nám s tím můžete pomoci. Je to velmi jednoduché…

Zkusme o Vánocích myslet na ty, kteří nemají v životě moc radosti…

Prosím, zapojte se spolu s námi do této krásné akce, udělejte těmto dětem radost.

Takové poděkování nás vždy zahřeje na duši. Děkujeme Hance, Lukášovi a celému týmu Mobilního hospice Strom života.

Jestli nám něco vždy udělá radost, tak je to poděkování rodin našich pacientů. Rádi se o ně podělíme, a děkujeme nejen Stanislavu Tvrdoňovi, ale celému týmu a také rodině pana Adámka za to, že nás nechali vstoupit k nim domů, do své rodiny.

Milí přátelé, rádi bychom Vás pozvali na již 3. ročník vánoční prodejní výstavy „VÁNOCE TROCHU JINAK“ konanou od 22.11.2015 do 24.12.2015 v obchodní galerii TABAČKA, pořádanou KVĚTINÁŘSTVÍM KLOS a zároveň bychom rádi touto cestou poděkovali panu Janu Klosovi, jeho zaměstnancům a všem, kteří se řídí heslem „ŽÍT DOBŘE, ZNAMENÁ NEŽÍT PRO SEBE“. Přijďte se podívat.

Vážení přátelé
Rádi bychom Vás pozvali na každoroční volejbalový turnaj pořádaný na ranči Hermelín v Novém Jičíně dne 5.12.2015 od 9 hodin.
Přijďte si zasportovat, nebo se jen podívat. Vezměte manželky, milenky, děti, babičky i tchyně a přijďte si s námi „dát do těla“.
Moc se na Vás těšíme.

28.10.2015 proběhl 1.ročník MACHINERY RUN – Benefičního běhu pro Mobilní hospic Strom života pořádaný společností VÍTKOVICE HOLDING a dalšími. Jeho první ročník byl více než povedený a my velice děkujeme manželům Světlíkovým a všem dalším, kteří se na pořádání akce podíleli nebo se jí jako závodníci účastnili.
Těšíme se na příští ročník.

Mezi věci, se kterými se chlubíme nejraději, patří právě poděkování našich pacientů a jejich rodin.

I my děkujeme, a to nejen Petrovi.

Touto cestou bychom rádi poděkovali společnosti Lipoelastic a.s. a manželům Hradilovým, kteří našemu mobilnímu hospici poskytli dar v hodnotě 100.000Kč.

Za tyto peníze byly zakoupeny: mobilní lineární dávkovač, oxygenátor, odsávačka, invalidní vozík, polohovací invalidní vozík a dvě toaletní křesla.

Této pomoci si nesmírně vážíme a ještě jednou moc děkujeme.

Bez Vás bychom tu nebyli a nemohli lidem pomáhat.

Přátelé a rodina se nás někdy ptají, kde bereme sílu pokračovat v tom, co děláme. Důvodů je mnoho a tohle je jeden z nich. My děkujeme paní Studené, že jsme s ní mohli prožít něco velmi intenzivního, na co nikdy nezapomeneme.

Poděkování bylo uveřejněno v říjnovém vydání Novojičínského zpravodaje.

Rádi bychom Vás pozvali na KONFERENCI s tématem: SPECIFIKA ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PÉČE O SENIORY, na které kromě jiných přednáší také naše vrchní sestřička Mgr. Hana Vlhová, která bude přednášet ve 12:00 na téma: Zdravotní a asistenční služba u nevyléčitelně nemocných v domácím prostředí.

Konference se koná 23. října od 8 hodin v Domově sv. Karla Boromejského v Praze.

Organizátorem konference je Bc. Taťána Klíčová (kontakt: 775 853 549, tatana.klicova@domovrepy.cz).

Velice rádi s Vámi sdílíme poutavou reportáž z 2.10.2015 o člence našeho týmu Bc. Andree Radomské, DIS. a jejího životního příběhu. Jsme hrdí, že máme v týmu takovéto skvělé lidi.
Reportáž je k dispozici na stránkách Českého rozhlasu.

Zvukový záznam

Dne 1.10.2015 proběhlo slavnostní otevření Komunitního centra ARCHA v Ostravě a to za velkého přispění společnosti RPG Byty a dalších asi 50 firem, kterým patří velké díky.

V centru bude mnoho zajímavých volnočasových a vzdělávacích aktivit pro seniory.

Strom života zde bude dělat přednáškovou a poradenskou činnost, volnočasové aktivity a také fyzioterapeutická cvičení pro seniory.
Na práci v tomto úžasném projektu se už těšíme.

Webové stránky centra najdete na www.kcarcha.cz.

U příležitosti Mezinárodního dne seniorů jste mohli 1.10.2015 v Dobrém ránu České televize vidět naší paní ředitelku a zároveň jednoho ze zakladatelů Mobilního hospice Strom života paní Marii Ryškovou hovořit o tom, co je to mobilní hospic a proč vůbec Strom života vznikl.

Dále zde mluvila nejen o dobrovolnictví paní Dagmar Hoferková z ADRA Ostrava a zajímavé informace prezentovala také zakladatelka nadace Krása pomoci Taťána Kuchařová.

Video z první besedy.

Video z druhé besedy.

Video z třetí besedy.

Celý pořad Dobré ráno.

Vážení přátelé,
níže si dovolujeme slovy prezidenta Asociace Poskytovatelů Hospicové Paliativní Péče PhDr. Roberta Huneše pozvat na KONCERT PRO HOSPICE.

srdečně Vás zveme na náš tradiční benefiční KONCERT PRO HOSPICE – komorní koncert Vlachova kvarteta na podporu Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.

Koncert se koná v pátek 2. října 2015 v 19 hodin v Arcibiskupském paláci v Praze.

Účinkují členové VLACHOVA KVARTETA Praha. Pozvánka s programem v příloze.

Záštitu poskytuje Jeho Eminence kardinál Dominika Duka OP., arcibiskup pražský a primas český.

Koncert tradičně otevírá kampaň ke Světovému dni hospiců a paliativní péče, který se letos koná v sobotu 10. října. Cílem akcí pořádaných na celém světě je upozornit na potřeby lidí s terminální diagnózou a jejich rodin a podpořit hospicovou a paliativní péči. K této kampani v rámci Světového dne se svými benefičními akcemi již tradičně přidávají i členové naší české Asociace.

Základní cena vstupenky je 200 Kč.

Částku vstupného lze navýšit dle Vašeho uvážení – výtěžek z koncertu podpoří hospicové hnutí v České republice.

Pro rezervaci míst a informaci o platbách kontaktujte paní Kateřinu Tomínovou, e-mail: katerina.tominova@hospiczdislavy.cz, tel: 731 626 198.

Průvodní informace k platbám najdete níže. Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely – prosíme o zaslání kontaktních informací – viz níže.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Se srdečným pozdravem

PhDr. Robert Huneš
Prezident APHPP

Mgr. Jarmila Neumannová
Vnější vztahy APHPP

V České republice zemře ročně 30 tis. lidí na nádorová onemocnění – pouze 2 – 3 % jich může využít kvalitní péči v hospicích, která zaručí těžce nemocnému pacientovi, že nebude trpět bolestí, že nezůstane v posledních chvílích osamocen a až do jeho přirozeného konce bude zachována jeho důstojnost.

Platby zasílejte na účet APHPP: 198481152/0300, variabilní symbol: 210
IBAN: CZ51 0300 0000 0001 9848 1152
SWIFT code: CEKOCZPP

Kontaktní informace v níže uvedené struktuře zašlete na: katerina.tominova@hospiczdislavy.cz.
Jméno a příjmení (u právnických osob název firmy)
Ulice, město, PSČ, telefonní číslo, e-mail (u právnických osob: IČO, DIČ, kontaktní osobu)

Korespondenční adresa (pošlete, pokud se liší od adresy firmy nebo trvalého bydliště):
Jméno/firma; ulice, město, PSČ.

Pár fotek ze Dne sociálních služeb města Nový Jičín, konaného 16.9.2015.

29.8.2015 proběhl ve Valašském muzeu v přírodě myslivecký den s názvem „MYSLIVOSTI ZDAR!“, kde jsme měli možnost prezentovat naši organizaci.

RESORT VALACHY ve spolupráci s PROUDY INSPIRACE z. s. uspořádal poblíž hotelu LANTERNA ve dnech 25. a 26. 8. 2015 benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody a Pátá dohoda. Výtěžek z těchto akcí byl věnován Mobilnímu hospici STROM ŽIVOTA. Této pomoci si velice vážíme, a děkujeme celému týmu z Resortu Valachy, kteří jsou fakticky našimi největšími podporovateli.

Dne 24.8.2015 proběhlo v KZ Valašské Meziřící divadelní představení Jaroslava Duška Čtyři dohody pořádané neziskovou organizací PROUDY INSPIRACE z. s.. Výtěžek z tohoto představení byl věnován Mobilnímu hospici STROM ŽIVOTA. Za tuto pomoc velice děkujeme.

Naše poděkování patří Novojičínskému zpravodaji, který v červencovém čísle otiskl kontaktní údaje na náš hospic odkaz na červencové číslo Novojičínského zpravodaje.

STROM ŽIVOTA se dostal i na stránky červencového RYBSKÉHO ZPRAVODAJE, odkaz na elektronickou formu zpravodaje.

V červnovém čísle ROŽNOVSKÉHO SPEKTRA byl otištěn článek o mobilním hospici STROM ŽIVOTA, odkaz na elektronickou formu novin.

Trochu se zpožděním pár fotek z květnového Dne sociálních služeb konaného v Kopřivnici.

V pátek 19. června jste mohli v Českém rozhlase – Ostrava slyšet členy našeho týmu Petra, Andreu a Martina. Kdo nezastihl, má šanci na poslech nyní.

V červnovém čísle NOVOJIČÍNSKÉHO ZPRAVODAJE o nás vyšel článek, odkaz na elektronickou formu zpravodaje.

V pořadu Týden v regionech České televize byla dne 16.5.2015 odvysílána reportáž o mobilním hospicu Strom života – viz. odkaz na reportáž a to od přibližně 17. minuty.

Dne 8.5.2015 vyšel článek na IDNES – viz. odkaz na článek

Dne 7.5.2015 o nás v MF DNES napsali:

Dne 4.5.2015 jsme byli přijati jako mimořádní členové do ASOCIACE POSKYTOVATELŮ HOSPICOVÉ PALIATIVNÍ PÉČE:

V pořadu 168 hodin České televize byla dne 17.3.2015 odvysílána zajímavá reportáž na téma umírání – viz. odkaz na reportáž